Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/disk3/2975658/www/bodinitravel.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/disk3/2975658/www/bodinitravel.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/disk3/2975658/www/bodinitravel.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Rreth Nesh - Bodini Travel

Rreth Nesh

Rreth Nesh

BODINI TRAVEL
eshte nje agjensi e mirenjohur e cila operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Flota e autobusave drejtohet nga njerez te mirekualifikuar, te sjellshem me klientet dhe te zote ne punen e tyre. Ne ju ftojme te zbuloni bukurine, kulturen dhe te mahniteni me qytetin qe keni dashur gjithmone te vizitoni nepermjet autobusave tone Premium Class, te cilet ju mundesojne udhetim te qete, komod dhe te sigurte.
Ne jemi nje agjensi qe vazhdimisht po rritet falë preferences se klienteve tane qe tregojne besim ne pervojen tone shumevjeçare dhe na motivojne qe te behemi me mire çdo dite, duke degjuar nevojat e tyre. Ne e duam ate qe bejme dhe jemi mirenjohes per te gjithe klientet gjate viteve qe na mbajne lart ne piedestalin e preferencave te tyre. Personeli i agjensise Bodini Travel jane gjithmone ketu per t’ju sherbyer.